Nawet jeżeli Twoje przedsiębiorstwo nie należy do największych i zatrudniasz jedynie kilku pracowników, prawdopodobnie i tak używacie co najmniej kilkunastu urządzeń, a produkowane na co dzień treści oraz tworzone dane osiągają spore ilości. By zachować porządek i tym samym móc zmaksymalizować wyniki swojej firmy, warto zatem zastanowić się nad rozwiązaniem, które pozwoliłoby w usystematyzowaniu codziennych obowiązków. Dobrym tego przykładem jest zaawansowany system CMS, który pozwoliłby Tobie i Twoim pracownikom na sprawne zarządzanie priorytetami. Jednym z nich jest Samsung MagicInfo™.

Czym jest Samsung MagicInfo™?

Na samym wstępie warto pokrótce wyjaśnić, czym jest Samsung MagicInfo™ i jakie korzyści oferuje takie rozwiązanie. Znacznie upraszając, Samsung MagicInfo™ to wielozadaniowy system CMS, który służy do spójnego zarządzania treścią, danymi oraz urządzeniami za pomocą tylko jednej platformy. Tym samym zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy możecie sprawnie tworzyć i publikować treść, publikować ją, monitorować jej skuteczność i zbierać wszelkie zgromadzone w ten sposób dane.

Tym samym każde firmowe urządzenie, które jest wykorzystywane w ramach Twojego przedsiębiorstwa, jest doskonale zintegrowane. Niezależnie od tego, czy pracujecie w modelu stacjonarnym, hybrydowym, czy może całkowicie zdalnym – pełna obsługa gwarantowana przez Samsung MagicInfo pozwala na zdalne kontrolowanie przepływu nawet najdrobniejszych informacji.

Tego rodzaju system sprawdzi się doskonale przykładowo wówczas, kiedy tworzysz kampanie promocyjne dla sklepu, które będą wyświetlane na umieszczonych przez Ciebie ekranach. Mogą to być wyświetlacze zarówno zewnętrzne (np. przed wejściem do firmy), jak i wewnętrzne, umieszczone np. w pojedynczej placówce. Sprawnie wygenerujesz i opublikujesz najnowszą treść, by później móc na bieżąco weryfikować wyniki takiej kampanii.

Czy naprawdę potrzebuję systemu CMS?

Oczywiście na takie pytanie warto odpowiedzieć sobie we własnym zakresie, natomiast w bardzo wielu firmach okazuje się, że to właśnie sposób na sprawne zarządzanie informacjami i tworzonymi treściami jest najbardziej poszukiwany. Jest to szczególnie istotne w dużych przedsiębiorstwach, gdzie niejednokrotnie należy zintegrować ze sobą pracę kilku lub nawet kilkunastu różnych działów. Jeżeli pracownicy będą organizowali swoje obowiązki w ramach jednej platformy, to zadanie będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Ale i mniejsze organizacje mogą skorzystać z takiego rozwiązania jak Samsung MagicInfo™. To, co jest bowiem istotne niezależnie od liczby zatrudnionych osób, to oczywiście pełne bezpieczeństwo danych. Tak się składa, że propozycja od marki Samsung jako pierwsza w branży Signage otrzymała dwa certyfikaty ISO, czyli Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej. Certyfikaty IS027001 i IS027701, które są przyznawane na podstawie szczegółowych badań, równają się najwyższemu poziomowi zabezpieczeń. Tym samym Samsung MagicInfo™ cieszy się uznaniem na całym świecie i być może także Twoje przedsiębiorstwo może zyskać na jego wprowadzeniu.

Artykuł przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.